Difference between revisions of "Template:Areas Desert"
From EncyclopAtys
CeNobiteElf (talk | contribs) |
CeNobiteElf (talk | contribs) |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
| '''Home of the Fyros''' | | '''Home of the Fyros''' | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Image:Fyros_emblem.png|40px|link= | + | | [[Image:Fyros_emblem.png|40px|link=Fyros|Fyros]] |
|- | |- | ||
| '''Regions: ''' | | '''Regions: ''' | ||
Revision as of 19:17, 15 October 2009
| Burning Desert |
|---|
| Home of the Fyros |
| |
| Regions: |
| Dunes of Exile • Frahar Towers • Imperial Dunes • Oflovak's Oasis • Outlaw Canyon • Savage Dunes• Sawdust Mines• Scorched Corridor |
| Settlements: |
| Dyron • Pyr • Thesos |
| Tribes: |