Difference between revisions of "Template:NASATeam"
From EncyclopAtys
| Line 56: | Line 56: | ||
|[[user:Nilstilar|Nilstilar]]||Fr/En||Matis||Matis||Karavan | |[[user:Nilstilar|Nilstilar]]||Fr/En||Matis||Matis||Karavan | ||
|- | |- | ||
| − | |Nisroch | + | |Nisroch||{{PAGELANGUAGE}} |
|- | |- | ||
|[[user:Ostium|Ostium]]||Fr||Fyros||Tryker||Neutro | |[[user:Ostium|Ostium]]||Fr||Fyros||Tryker||Neutro | ||
Revision as of 23:38, 9 January 2025
| Name | Dialect | Race | Nation | Organisation | Role |
|---|---|---|---|---|---|
| Azazor | Fr | Fyros | Fyros | Neutro | |
| Craftjenn | Fr/En | Matis | Neutro | Neutro | |
| Eloan | Fr | Tryker | Tryker | Kami | |
| Eolinus | Fr | Tryker | Tryker | Neutro | |
| Kyriann | Fr | Tryker | Tryker | Neutro | |
| Krill | Fr | Tryker | Neutro | Neutro | |
| Lyren | De | Fyros | Fyros | Neutro | |
| Nilstilar | Fr/En | Matis | Matis | Karavan | |
| Nisroch | en | ||||
| Ostium | Fr | Fyros | Tryker | Neutro | |
| Lylanea | De | Matis | Neutro | Neutro | |
| Pavor | Fr | Zorai | Neutro | Atys | |
| Zamoor | Es | Fyros | Neutro | Neutro | |
| Zorroargh | Fr | Tryker | Neutro | Neutro |